ЛФК для дітей

🔹Лікувальна фізкультура для дітей (ЛФК) – індивідуальні заняття з фізичним терапевтом за спеціальною програмою, які передбачають дозовані фізичні навантаження.

ЧОМУ ЦЕ ПОТРІБНО ВАШІЙ ДИТИНІ?

🔹Цікава рухова діяльність необхідна кожній дитині для розвитку. Наразі багатьом дітям не вистачає руху. Є діти, які уникають рухливих ігор, вважають за краще сидіти, лежати, дивитися телевізор.Або навпаки: дитина перебуває постійно в русі, але її рухи дуже неточні, нескоординовані.

У багатьох дітей дуже рано проявляються порушення постави та проблеми у формуванні стоп.

 

🔹Основне завдання – покращення обмінних процесів в органах, тканинах та зміцнення загального імунітету організму. 

Вправи сприяють збільшенню рівня компенсації організму, уповільнюють патологічні процеси, прискорюють одужання. 

🔹Практикується ЛФК при сколіозі для дітей, при різних викривленнях хребта, порушеннях постави, плоскостопості, надмірній вазі. Також така фізкультура показана при зниженні адаптації до навантажень (серцебиття, задишка, слабкість м’язів). Обов’язковим є використання лікувальної гімнастики після перенесених захворювань, травм, операцій.

🔹Дитячий терапевт займається відновленням та підтримкою рухових функцій дитини. Для свого пацієнта він має бути другом, братом чи супергероєм. Важливо, щоб дитині на занятті було комфортно, не боляче та цікаво.

🔹Такі заняття у нашому центрі проводяться індивідуально, в окремих залах — один на один з терапевтом,

Також в комплекс занять входить лікувальний масаж. Масаж допомагає розігріти м’язи, для того щоб покращити еластичність тканин, додати свободу та легкість рухів.

 
Рішення будь-яких проблем пов'язаних з спортом, нещасним випадком на роботі, тощо.

Найкраще для нас - це допомога Вам.