Массажна терапія

 

Лікувальний масаж спини: чому це необхідно❓ 

📌 Проблема болі в спині найчастіше виникає в результаті хронічного м’язового спазму глибоких структур м’язового корсета хребта. Власником цієї патології можна стати всього за місяць, якщо виконувати одну і ту ж саму роботу та навантажувати однакові м’язи кожен день 

Чим корисний лікувальний масаж при болях у спині❓ 

📌 Лікувальний масаж дозволяє зняти надлишковий тонус з м’язово-зв’язкового корсета хребта, сприяє виробленню біологічно активних речовин, тканинних гормонів, прискорює обмінні процеси в тканинах і в усьому організмі. Як результат – правильна постава, і менш вразливий хребет. Лікувальний масаж – це також хороша профілактика болю в спині. 

Як працює лікувальний масаж❓ 

☝️ Під час лікувального масажу спазмовані м’язи спочатку стимулюються, а потім розслабляються, теж саме відбувається з тригерними точками – ділянками м’язів, сухожиль або місць прикріплення, які підтримують надлишкову м’язову напругу. 

✅ В нашому центрі фізичної терапії для дітей та дорослих Health Factory спеціальні техніки лікувального масажу дозволяють ефективно опрацювати глибокі м’язи спини, що входять до складу м’язового корсета хребта. Масаж виконують фахівці, які мають медичну освіту і вивчили техніку спеціального міофасціального масажу.

 

Рішення будь-яких проблем пов'язаних з спортом, нещасним випадком на роботі, тощо.

Найкраще для нас - це допомога Вам.