Лікувальний масаж

 

Лікувальний масаж спини: чому це необхідно❓ 

📌 Проблема болі в спині найчастіше виникає в результаті хронічного м'язового спазму глибоких структур м'язового корсета хребта. Власником цієї патології можна стати всього за місяць, якщо виконувати одну і ту ж саму роботу та навантажувати однакові м'язи кожен день 

Чим корисний лікувальний масаж при болях у спині❓ 

📌 Лікувальний масаж дозволяє зняти надлишковий тонус з м'язово-зв'язкового корсета хребта, сприяє виробленню біологічно активних речовин, тканинних гормонів, прискорює обмінні процеси в тканинах і в усьому організмі. Як результат — правильна постава, і менш вразливий хребет. Лікувальний масаж — це також хороша профілактика болю в спині. 

Як працює лікувальний масаж❓ 

☝️ Під час лікувального масажу спазмовані м'язи спочатку стимулюються, а потім розслабляються, теж саме відбувається з тригерними точками — ділянками м'язів, сухожиль або місць прикріплення, які підтримують надлишкову м'язову напругу. 

✅ В нашому центрі фізичної терапії для дітей та дорослих Health Factory спеціальні техніки лікувального масажу дозволяють ефективно опрацювати глибокі м'язи спини, що входять до складу м'язового корсета хребта. 

 

Рішення будь-яких проблем пов'язаних з спортом, нещасним випадком на роботі, тощо.

Найкраще для нас - це допомога Вам.