Ілик Андрій Юрійович

Фізичний терапевт, масажист. Досвід роботи 5 років.

Я є тренером-реабілітологом у центрі «Health Factory».

Працюю з такими проблемами, що часто зустрічаються на сьогодні, як біль у спині після різних травм і операцій, захворюваннями опорно-рухового апарату.

Основна частина аудиторії, з якої я працюю — це люди, які ведуть малорухливий спосіб життя, багато часу проводять у статичних позах і не приділяють уваги фізичної активності.

Найчастіші запити від таких людей це

  • біль у шиї та між лопаток
  • дискомфорт у попереку

Так само працюю з професійними спортсменами, у яких часті та виснажливі тренування, постійні навантаження, і відсутність розвантажувальних, розслаблюючих процедур, що призводить до частих болів у спині або в кінцівках.

Я із задоволенням працюю з будь-якою віковою категорією пацієнтів, не важливо – це молоді чи дорослі, професійний спортсмен чи звичайна людина. Завжди намагаюся уважно підійти до проблеми та підібрати індивідуальні та ефективні підходи у реабілітаційному процесі.

Мої основні інструменти в цій справі — це індивідуально підібрані фізичні вправи, які я проробляю індивідуально з кожним, налаштовуючи техніку правильного виконання. Це можуть бути вправи як на спеціальному блоковому тренажері, TRX, так і за допомогою гантель, фітнес гумок або вправ з власною вагою.

Також володію декількома масажними техніками, працюю як руками, так і за допомогою перкусійного масажера, та спеціальними блейдами для масажу.